English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

 

  گزارش تصویری
 

مراسم پایان فعالیت پیست اسکی توچال و اختتامیه فصل اسکی 97 - 98


 

  آرشیو  ویدئو
  افتتاح موزه ورزش، المپیک و پارالمپیک  

  آرشیو

  گزارش
 

برنامه‌ریزی پیست اسکی توچال برای نصب دستگاه‌های برف‌ساز


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

انتصاب سرپرست کاروان ایران در بازیهای المپیک زمستانی جوانان 2020


 

  آرشیو 
 
 

بررسی راهکارهای توسعه اسکی همدان با حضور رئیس فدراسیون و مدیرکل ورزش و جوانان استان


به منظور بررسی مشکلات و راهکارهای توسعه اسکی در همدان، نشستی با حضور سید عبدی افتخاری ریاست فدراسیون اسکی، منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان، پیشکسوتان و اعضای این هیات در اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، رئیس فدراسیون اسکی در این نشست گفت: در سال های اخیر فعالیت ها و زیر ساخت های خوبی در اسکی استان همدان صورت گرفته و همدان از دیرباز قطب کوهنوردی و اسکی کشور بوده است و امیدواریم با افتتاح هتل پیست اسکی این پیست پر رونق تر از گذشته باشد.

سید عبد افتخاری در ادامه گفت: کوهنوردی و اسکی از هیات های مهم همدان محسوب می شوند و نیاز است با فعالیت و برنامه ریزی بیشتر شاهد رشد و شکوفایی اسکی در همدان باشیم و نیاز است مسئولان ورزش استان مانند گذشته از این رشته ورزشی حمایت کنند.

وی با اشاره به اینکه همدان به لحاظ داشتن آب و هوای کوهستانی، یکی از بهترین منطقه برای اسکی کشور است، افزود: با مساعدت بودن شرایط به دنبال آن هستیم امسال دو رویداد بزرگ اسکی را در همدان برگزار کنیم.

وی خواستار توجه مسولین استان به جاده پیست اسکی شد و افزود: برای رشد اسکی در همدان نیاز است که جاده پیست اسکی همدان در ایام زمستان باز باشد تا علاقمندان بیشتری بتوانند در این رشته ورزشی فعالیت کنند و برای فعال سازی این پیست آمادگی دارم هفته ای دو بار به همدان سفر کنم.

رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان همدان نیز در این نشست گفت: همدان با وجود پیست استاندارد و آب و هوای خوب، در ورزش اسکی دارای پتانسیل بسیار بالایی است و به همین دلیل نیز اسکی‌بازان زیادی را در خود جای داده است.
وی افزود: به دنبال آن هستیم که در اسرع وقت مشکلات این پیست حل شود و با سازنده تله سیژ پیست نیز صحبت های شده است تا به زودی تله سیژ پیست تعمیر و بازسازی شود.
رسول منعم با اشاره به تمهیدات لازم برای باز بودن جاده پیست در ایام زمستان گفت: طی مذاکراتی که با استانداری و مدیرکل راه و شهرسازی استان داشته ایم مقرر شد جاده پیست در ایام زمستان به روی علاقمندان به اسکی باز باشد.
در ادامه این نشست کرمی سرپرست هیات اسکی استان و آقایان رئوفی و آزادیان از پیشکسوتان این هیات به بیان نظران و دیدگاههای خود در خصوص راهکارها و مشکلات هیات اسکی پرداختند.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:پنجشنبه 26 مهر 1397 - 20:00
کد:92070-1398

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.