English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

 

  گزارش تصویری
 

رقابت‌های لیگ بین‌المللی رول اسکی در پارک ملی سرخه حصار تهران


 

  آرشیو  ویدئو
  رقابت‌های لیگ بین‌المللی رول اسکی - پارک ملی سرخه حصار تهران  

  آرشیو

  گزارش
 

امضای تفاهم نامه فدراسیون اسکی با اداره کل همکاری و توافق‌های ملی گردشگری


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

ترکیب تیم ملی اسکی روی چمن ایران برای مسابقات قهرمانی جهان و جام جهانی


 

  آرشیو 
 
 

برگزاری مجمع عمومی سالیانه هیات اسکی استان اصفهان


مجمع عمومی سالیانه هیات اسکی استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی در این مجمع اظهار کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی، اسکی به صورت بسیار جدی و خوب در استان اصفهان رو به توسعه و پیشرفت است.

وی افزود: برای توسعه یک رشته، حمایت مسئولان امری مهم و اساسی است و از این حیث ارتباطات خوبی با اداره ورزش و جوانان اصفهان داریم و جلسات خوبی به صورت مکرر برگزار می‌شود.

رئیس فدراسیون اسکی با بیان اینکه اصفهان زیرساخت خوبی در رشته اسکی دارد و باید شرایطی ایجاد گردد که از داشته‌ها حداکثر استفاده شود، گفت: پیست فریدونشهر به لحاظ ظرفیت و جذابیت می‌تواند شرایط مشابهی با پیست‌های برتر کشور پیدا کند. همچنین با توجه به ساختار، شیب خوب و دیگر خصوصیات، این پیست می‌تواند به یک برند بین‌المللی تبدیل شده و تأییدیه فدراسیون جهانی را نیز بگیرد.

محمود یسلیانی رئیس هیات اسکی استان اصفهان نیز در این مجمع اظهار کرد: استان اصفهان ظرفیت بالایی در رشته اسکی دارد و پیست اسکی فریدونشهر به عنوان یکی از بهترین پیستهای ایران زمینه ساز رشد و توسعه اسکی در استان اصفهان است.

وی افزود: سرمایه گذاری خوبی در پیست اسکی فریدونشهر صورت گرفته است و از تمامی ظرفیت‌های موجود برای توسعه این پیست بهره برده ایم.


همچنین عبدالرضا اصلانی مدیر شرکت بهره بردار پیست اسکی فریدونشهر و رئیس هیات اسکی فریدونشهر نیز در این مجمع اظهار کرد: بالا رفتن هزینه ها فشار زیادی را برای ما به همراه داشته است، اما تلاش می‌کنیم خللی در مسیر توسعه پیست اسکی فریدونشهر ایجاد نشود.

وی افزود: به دنبال نوسازی پیست و خرید تجهیزات جدید هستیم.


در این مجمع علیرضا امین آزاده معاون اداره کل ورزش و جوانان استان نیز حضور داشت. همچنین گزارشی از عملکرد یک ساله اخیر هیات اسکی استان اصفهان در این جلسه قرائت شد.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:چهارشنبه 7 آذر 1397 - 00:41
کد:95119-1398

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.