English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

 

   گزارش تصویری
 

همایش روسا، سرپرستان و نمایندگان هیات های اسکی کشور


 

  آرشیو  ویدئو
  پیست اسکی توچال و آغاز فصل اسکی 97  

  آرشیو

  گزارش
 

آغاز تمدید کارتهای مربیگری فصل اسکی 97


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

اجلاس پاییزه فدراسیون بین‌المللی اسکی / ایران میزبان جام جهانی و فینال کاپ جوانان اسکی روی چمن در سال 2019


 

  آرشیو 
 
 

برگزاری مجمع عمومی سالیانه هیات اسکی استان اصفهان


مجمع عمومی سالیانه هیات اسکی استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی در این مجمع اظهار کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی، اسکی به صورت بسیار جدی و خوب در استان اصفهان رو به توسعه و پیشرفت است.

وی افزود: برای توسعه یک رشته، حمایت مسئولان امری مهم و اساسی است و از این حیث ارتباطات خوبی با اداره ورزش و جوانان اصفهان داریم و جلسات خوبی به صورت مکرر برگزار می‌شود.

رئیس فدراسیون اسکی با بیان اینکه اصفهان زیرساخت خوبی در رشته اسکی دارد و باید شرایطی ایجاد گردد که از داشته‌ها حداکثر استفاده شود، گفت: پیست فریدونشهر به لحاظ ظرفیت و جذابیت می‌تواند شرایط مشابهی با پیست‌های برتر کشور پیدا کند. همچنین با توجه به ساختار، شیب خوب و دیگر خصوصیات، این پیست می‌تواند به یک برند بین‌المللی تبدیل شده و تأییدیه فدراسیون جهانی را نیز بگیرد.

محمود یسلیانی رئیس هیات اسکی استان اصفهان نیز در این مجمع اظهار کرد: استان اصفهان ظرفیت بالایی در رشته اسکی دارد و پیست اسکی فریدونشهر به عنوان یکی از بهترین پیستهای ایران زمینه ساز رشد و توسعه اسکی در استان اصفهان است.

وی افزود: سرمایه گذاری خوبی در پیست اسکی فریدونشهر صورت گرفته است و از تمامی ظرفیت‌های موجود برای توسعه این پیست بهره برده ایم.


همچنین عبدالرضا اصلانی مدیر شرکت بهره بردار پیست اسکی فریدونشهر و رئیس هیات اسکی فریدونشهر نیز در این مجمع اظهار کرد: بالا رفتن هزینه ها فشار زیادی را برای ما به همراه داشته است، اما تلاش می‌کنیم خللی در مسیر توسعه پیست اسکی فریدونشهر ایجاد نشود.

وی افزود: به دنبال نوسازی پیست و خرید تجهیزات جدید هستیم.


در این مجمع علیرضا امین آزاده معاون اداره کل ورزش و جوانان استان نیز حضور داشت. همچنین گزارشی از عملکرد یک ساله اخیر هیات اسکی استان اصفهان در این جلسه قرائت شد.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:چهارشنبه 7 آذر 1397 - 00:41
کد:95119-1397

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.