English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

 

  گزارش تصویری
 

رقابت‌های لیگ بین‌المللی رول اسکی در پارک ملی سرخه حصار تهران


 

  آرشیو  ویدئو
  رقابت‌های لیگ بین‌المللی رول اسکی - پارک ملی سرخه حصار تهران  

  آرشیو

  گزارش
 

امضای تفاهم نامه فدراسیون اسکی با اداره کل همکاری و توافق‌های ملی گردشگری


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

ترکیب تیم ملی اسکی روی چمن ایران برای مسابقات قهرمانی جهان و جام جهانی


 

  آرشیو 
 
 

برگزاری مراسم معارفه بهره بردار و مدیریت مجموعه اسکی دیزین


مراسم معارفه بهره بردار و مدیریت مجموعه اسکی دیزین با حضور مسئولین فدراسیون اسکی، هیئت اسکی البرز، مدیران ارشد استان البرز و دیگر مدعوین برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، شهیار افشار در مراسم معارفه خود به عنوان بهره بردار جدید پیست دیزین اظهار کرد: پیست دیزین برای اینکه تبدیل به یک منطقه توریستی ورزشی بین المللی شود نیاز به توجه بیشتر دارد و باید امکانات آن به روز شود تا هم برای جذب توریست مناسب باشد و هم اینکه مردم خوب تهران و ایران بتوانند به راحتی و با آسودگی خاطر به این منطقه زیبا بیایند و تفریح و ورزش کنند .

افشار اضافه کرد: همه دوستانی که قبل از این در دیزین مدیریت کرده اند هدفشان خدمت بوده و من اصلا دوست ندارم کسی را متهم کنم که کم یا زیاد کار کرده ولی باید قبول کنیم که پیست دیزین به تناسب جذابیت هایی که دارد توسعه پیدا نکرده و باید بسیاری از وسایل و امکانات آن به روز رسانی شود.

بهره بردار پیست دیزین سپردن کار به جوانان مستعد را یکی از مهم ترین راههای توسعه جدید دیزین و پیست دیزین دانست و گفت: من خودم اعتقاد به جوانان دارم و افرادی که امروز به عنوان اعضای جدید هیات مدیره و مدیریت منطقه زیبای پیست دیزین احکام خود را دریافت کردند از جوانان کاردان و عاشق کار و کاربلد هستند و همانطور که به بنده اعتماد شده من هم به این همکاران جوان و خوش فکر خودم اعتماد می کنم و اعتقاد دارم که در آینده ای نزدیک تحولی بزرگ را در پیست دیزین شاهد باشیم.

وی افزود: در تصور اذهان عمومی اینگونه جا افتاده که اسکی و ورزش اسکی از آن مرفهین و ثروتمندان است ولی بنده با کمک شما و سایر رسانه ها این نگاه را باید تغییر بدهم به گونه ایی که همانند گذشته های نه چندان دور هر خانواده ایی که دوست داشت به تفریح و بازی اسکی بپردازد با یک یا دوساعت طی مسیر از تهران و شهرهای اطراف خود را به پیست دیزین برساند و یک روز خوب و شاد را با کمترین هزینه در کنار خانواده در اینجا سپری کند.

وی افزود: البته هر فردی به اندازه توان و امکانات خود قادر است از این امکانات بهره ببرد ، یقینا یکی که می خواهد حرفه ایی اسکی کند با آنکه تفریحی و خانوادگی یک روز را می خواهد در کنار خانواده باشد تفاوت هست اما زیرساخت ها باید برای همه مردم به یک اندازه آماده باشد.

مهندس افشار اضافه کرد: از فدراسیون اسکی ، مردم خوب منطقه دیزین و دربندسر و روستاهای اطراف ، وزارت ورزش و جوانان و بخشداری واداره کل ورزش و استانداری و نهادهای استان البرز نیز می خواهم که کمک کنند تا یک پیست بین المللی را برای میزبانی های مهم مسابقات آسیایی و جهانی در دیزین آماده کنیم.

تاريخ  ارسال:جمعه 9 آذر 1397 - 22:27
کد:95123-1398

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.